Nasze sukcesy

Pani Ewa dostała dwa razy więcej!

Pani Ewa w wypadku na ulicy Zamkowej w Pabianicach uczestniczyła jako osoba poszkodowana. Samochód osobowy nie zatrzymał się na pasach w skutek czego potrącił Panią Ewe. Doznała uszkodzenia ręki i przeszła trudne operacje. Ubezpieczyciel zaproponował kwotę dwa razy mniejszą niż udało nam się wywalczyć. Dziś Pani Ewa ma sprawną rękę, a pieniądze z odszkodowania pokryły nie tylko koszty leczenia, ale również koszty dojazdów do placówek medycznych.

Wypadek komunikacyjny – 3390 zł więcej !

W związku z wypadkiem w jakim uczestniczył Pan Radosław W. z Łodzi firma za uszkodzony samochód osobowy marki Mercedes wypłaciła mu kwotę 7899 zł 70 gr. Nasza znajomość prawa oraz wiedza w zakresie odszkodowań pozwoliła wywalczyć kwotę 11 289 zł 70 gr.

Odzyskała 35 tys. zł, innym wystarczają grosze?

Walka trwała rok. W skutek wypadku Pani Agata bardzo poważnie uszkodziła sobie nogę, właściwie ma problem z chodzeniem do dziś i to właśnie jej wywalczyliśmy kwotę 35 000 zł ! Po takiej długiej walce jednak się opłacało. Dobrze było widzieć jak ta kobieta w końcu się uśmiecha i zapomina chociaż na chwilę o tym co ją spotkało. Połamałeś się na chodniku? Spadłeś z nieośnieżonych schodów? Otrzep się ze śniegu i walcz drogą sądową z właścicielem posesji o odszkodowanie!

Pan Marek – kierowca poszkodowanego samochodu.

Sprawca wjechał w tył pojazdu Pana Marka powodując kolizje. W pierwszym etapie ubezpieczyciel wypłacił ponad 5 000 zł odszkodowania, chcąc tym samym zawrzeć ugodę. Po 4 miesiącach ciężkiej pracy doprowadziliśmy do wypłaty 11 0000 zł odszkodowania. To o wiele większa kwota jak pierwotnie proponowana przez ubezpieczyciela.