Inwestycja przy ul. Św. Rocha to nowoczesny i funkcjonalny projekt. Część mieszkalna zaplanowana jest maksymalną funkcjonalnością i przestronnością. Przeszklona fasada i duże balkony zapewniają optymalne nasłonecznienie pomieszczeń, a tym samym doskonałe samopoczucie domowników.

Czteropiętrowy budynek wyposażony jest w windę, która ułatwia funkcjonowanie mieszkańców. Budowa nie jest inwestycją deweloperską, co za tym idzie w księdze wieczystej nie ma żadnych obciążeń.

 

Wszelkie aktualności znajdą Państwo na naszym fanpage NIKO NIERUCHOMOŚCI

UWAGA ! OSTATNIE MIESZKANIE DO SPRZEDANIA

POSIADAMY MIESZKANIA NA WYNAJEM 1600 ZŁ/MSC

Lokalizacja

Inwestycja mieści się na rogu ul. Św. Jana i Św. Rocha w Pabianicach. Ta doskonała lokalizacja pozwala cieszyć się mieszkańcom, nie tylko spokojem i ciszą, ale również wygodnym i szybkim dojazdem do centrum Pabianic.

Działka jest doskonale położona w pobliżu Trzech Koron, tylko 3 minuty zajmie mieszkańcom dotarcie do Starego Miasta i 15 minut do Galerii Handlowej Port Łódź.

Główne zalety

  • przestronne mieszkania
  • nowoczesny wygląd
  • winda
  • przeszklone fasady
  • dogodna lokalizacja
  • atrakcyjna cena mieszkań.

Parter

Parter przeznaczony jest pod lokale usługowe. Duża powierzchnia, bo aż 339m2 pozwoli na swobodne dostosowanie powierzchni użytkowej pod klienta. Doskonała lokalizacja przyczyni się do sukcesu w każdej branży.

Mieszkanie 55,50 m2

Przestronne mieszkanie z sypialnią i pokojem dziennym, pozwalające zachować swobodę wszystkim członkom rodziny. Układ przedpokoju sprawia, że to właściciele mają wiele możliwości aranżacji wnętrza. Otwarte przestrzenie pozwalają na zachowanie pełnej swobody w trakcie urządzania mieszkania. Dodatkową zaletą jest taras o powierzchni 4,67m2, który stać się może oazą zieleni i miejscem prawdziwego relaksu po dniu pracy.

Mieszkanie 56,18 m2

Mieszkanie łączące w sobie to, co najlepsze od strony praktycznej i wizualnej. Komfortowa sypialnia, przyjemny salon połączony z aneksem kuchennym, to optymalny wybór dla osób ceniących sobie wygodę oraz możliwość zagospodarowywania dużych przestrzeni.

Mieszkanie 61,49 m2

To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne, ale również umożliwia wiele aranżacji. Całość jest tak skomponowana, aby właściciele mogli optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz oddzielić strefą dzienną i gościnną, czyli salon i kuchnię, od strefy prywatnej, czyli sypialni. Dzięki temu życie w tym apartamencie staje się przyjemnością, bez względu na okoliczności.

Mieszkanie 64,10 m2

Mieszkanie o wielkich możliwościach, tworzone z myślą o osobach żyjących intensywnie, które potrzebują komfortowych rozwiązań w kompaktowym wydaniu. Na mieszkanie składa się dobrze zorganizowany pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, wygodna łazienka i przedpokój dający możliwość zabudowy szafowej. Układ przedpokoju sprawia, że to właściciele do minimum ograniczą ustawianie mebli w pozostałych pomieszczeniach, zachowując dużo swobody.

Mieszkanie 93,59 m2

Niezwykle atrakcyjne mieszkanie narożne opracowane z myślą o rodzinie z dziećmi. Posiada dużą łazienkę oraz funkcjonalny przedpokój. Całość jest tak zaprojektowana, aby właściciele mogli optymalnie wykorzystać przestrzeń oraz oddzielić strefą dzienną, gościnną, czyli salon i kuchnię, od strefy prywatnej, czyli sypialni. Układ mieszkania sprawia, że jest bardzo dobrze naświetlone, a każda z sypialni daje możliwość przyjemnego wypoczynku. Dodatkową zaletą jest taras o powierzchni 4,94m2, który stać się może oazą zieleni i miejscem prawdziwego relaksu po dniu pracy.