NIKO Szkolenia to prężnie rozwijającą się firma szkoleniowa, ciesząca się zaufaniem i uznaniem swoich klientów.

Nasi pracownicy to zespół młodych i ambitnych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Słuchamy naszych klientów, sprawdzamy czego oczekują pracodawcy i jakie umiejętności są poszukiwane na rynku pracy.

Na tej podstawie budujemy naszą ofertę. Współpracujemy z ekspertami z wielu dziedzin, dlatego w NIKO Szkolenia możesz szkolić się w wielu obszarach.

Nasza oferta sięga tematyki z zakresu szkoleń biznesowych dla firm oraz klienta indywidualnego, szerokiej oferty szkoleń branży kosmetycznej oraz medycznej, a także dla rad pedagogicznych w szkołach. Dodatkowymi zagadnieniami są również kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia lub zdrowia.

Precyzyjnie dopasowujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb szkoleniowych. Zespół przygotowujący szkolenie lub kurs dba o każdy jego szczegół, a Ty możesz skupić się na zdobywaniu nowych umiejętności oraz niezbędnej wiedzy.

Organizujemy również szkolenia dla firm/instytucji na zamówienie. Nasza kadra bada potrzeby szkoleniowe firmy i przedstawia odpowiadającą na nie ofertę. Dzięki temu zakres tematyczny, forma zajęć, termin i lokalizacja szkoleń są dopasowane do tego, czego wymaga klient.

Uczestnikom szkolenia zapewniamy autorskie materiały szkoleniowe, indywidualne konsultacje z instruktorami, zaświadczenia o odbyciu szkolenia, serwis kawowy oraz catering.

Uczysz się od doświadczonych ekspertów w swoich dziedzinach.

Zapraszamy serdecznie do śledzenia naszego facebooka – NIKO szkolenia